skip to primary navigationskip to content
 

Medical student sets

September 2016 

Last Name Initials College SET
Abbott J.N. TH D10
Abou El Ela Bourquin B. W D17
Acharya T. EM D7
Ackernley W.R.T. Q D5
Ahmed J. CL D11
Ahmed F. PET D6
Akaje-Macauley L. CTH D1
Ali S.F. NH D5
Allard I.L. CC D1
Al-Mohammad A. TH D10
Anand T. PEM D16
Anderton J.R. CAI D3
Anil M. K D13
Arain Z.M. CHU D11
Ashley-Fenn W. CTH D1
Baines E. PET D6
Barnard R.L.L. G D4
Bartram A.T. Q D5
Basaj A.A. T D17
Bashir N. CAI D3
Bawa J. CHR D11
Baxter L. HH D11
Beckett R. PET D6
Bow A.N. EM D15
Bowes A.A. CTH D1
Brice J.M. F D18
Burdon H.A. CTH D6
Burn E.H. CL D11
Burrin C.E. K D13
Caines C.M. JN D7
Carslaw C.H. Q D5
Casimir-Brown R.S. NH D5
Chacko R. SID D12
Chadha A. EM D8
Chan K.T.F. CL D12
Chan S.W.K. R D3
Chan T. TH D10
Charfare Z. G D4
Chaudhry K.J. DOW D13
Chia D.T. JN D7
Chlubek M. SID D12
Chong D.T.W. ED D15
Chowdhury M.N. CC D1
Choy M.H.C. JE D2
Chu J.C-S. DOW D13
Chui A.C. NH D5
Clark E. JN D4
Clesham M. CTH D6
Coe J.J. TH D10
Conci R. CL D12
Crawford O. CHU D11
Crucefix A.L. CL D12
Cutajar J. M D5
Czink J. N D9
Daley A. K D13
Daniel S. CAI D3
Danila I.M. K D13
Dar T. CTH D6
Davidson C. K D14
Dean N. JE D2
Dhokia S. JN D4
Dobson C. LC D12
Duchenne C.M. JN D4
Duggleby W.J. JE D2
Edirappuli S.D. Q D5
Elliott N.J. PEM D16
Ergisi V.O. G D4
Ettehad D. LC D12
Fazmin I.T. CHU D11
Fernando P.R. CHU D11
Fischbacher K. CTH D6
Fitzpatrick K. JE D2
Fleming A.P.L. CAI D17
Fogg B.G. CHR D11
Fordington S. JE D12
Foster   Davies L.A. T D17
Fox R. CAI D17
Fox S. NH D4
Fox O.J.S. R D3
Fox E.M. LC D17
Fraser J.W. EM D7
Gargan K.E. F D18
Gathercole G. CAI D17
Girish M. JN D4
Glasgow J.C.N. HH D18
Glover L.T. SE D1
Goh C.Y.L. CHR D3
Goulson B. SID D10
Goyal S. SE D1
Graydon M.E.P.L. EM D8
Grimes H.L. F D18
Gug K. T D17
Gupta R. NH D4
Hamilton O. M D5
Hann K.E. N D9
Hanna N.A.E.E. DOW D13
Hartwig X.M. K D14
Harvey-Kelly L.L. CHR D1
Hatoum A. R D16
Herlekar R.D. R D16
Hilton T. W D15
Ho V.W.Q. EM D7
Holkham H.O. HH D11
Hong E.M. PET D14
Howard D. CHU D12
Huang A.Y. CL D12
Hui A.J.O. T D17
Irwin K.A. CL D11
Iwamoto-Stohl L.K. PEM D16
Jang S. DOW D8
Jones H.T. CC D1
Jones G.M. CHR D1
Jones K.A. M D3
Joshi A. EM D8
Joshi K. JN D7
Kadiyala N. DOW D8
Kejiou K.S. CHU D12
Kerrison J. W D15
Khan S.A. CAI D4
Khan Z. M D3
Khan T.S. R D16
Khokher Z.H. K D14
Kim D.H.W. EM D15
Kitchen W.R. CL D11
Koller T. W D18
Kumar G. CAI D4
Kumar K. Q D14
Kwan H. G D4
Kwasigroch M.Z. T D17
Kyriacou H. SE D1
Lachmann E.H. T D16
Lai C.D. CAI D4
Lee J. JE D12
Leibowitz M. CAI D4
Leonard S.J. EM D15
Lim J.X. G D4
Lin Z. CHR D1
Loh R.T.S. CAI D4
Lopez T.W. CC D1
Lunn E.D. CAI D4
Ly H.N. SID D10
Ma R.S.Y. R D16
Macey M.F.B. N D9
Macpherson H. HH D14
Magee J.P. T D16
Magrath C.M. CHR D3
Mahen B.J. G D9
Manley G.N. PEM D16
Mann S. CHU D12
Matcha S. M D3
Mateos Rodriguez I. HH D14
Matson M.J.B. R D16
Mehan A.H. JN D7
Meysner O.D. JE D12
Monnickendam A.G. T D16
Moore S.D. JN D6
Morris A.D. JN D6
Muehlschlegel C. T D16
Muhammad Syafiq Baljit D.B. CAI D3
Mulcahy A.C. Q D14
Mullins W.J. DOW D8
Mushtaq M.M. SID D10
Nagappan P.G. EM D15
Nash E.J. CAI D3
Nel J.H. DOW D8
Nugent G. HH D18
Oakley S.E. EM D15
Olcott F. W D18
Overend J.S.H. TH D13
Patel M. JN D6
Pathmaraja T. F D18
Patil P. Q D14
Paxton B. JN D6
Peniket M. R D3
Penrose L. SID D10
Perkins S.G. CHR D11
Phelps E. EM D8
Philip-McKenzie Y. CL D15
Pickin S. HH D18
Pierret A.C.S. CHR D11
Pinches S.D. CHR D6
Porteous B.R. SID D10
Posa I-M. CAI D3
Potter H.E. CTH D6
Prylinska K.M. SE D1
Pygott N. PET D14
Qureshi M. M D5
Raby-Smith W. EM D8
Rai A. G D9
Rajani S.K. CAI D3
Ranmuthu C.K.I. Q D14
Ranmuthu C.D.S. SE D14
Rao R.A.M. CTH D1
Rao A.P. SID D12
Rashid A. DOW D16
Ratnayake M. JE D12
Rehnnuma N. LC D17
Reti R.E. W D15
Riordan R. M D5
Roberts G.A.G. F D5
Robertshaw L. R D3
Rodgers N. LC D11
Romain K.A. G D9
Ross M.I. DOW D16
Rossi J. DOW D16
Rottenberg A. F D5
Rudolph L. JE D13
Russell J.C. N D9
Sahota S. LC D17
Samudrala H. CAI D2
Sanghavi S.S. SID D12
Sealey I.K. EM D7
Senanayake M. JN D2
Shahzad O. DOW D16
Shallcross O.A. JN D2
Shea J. DOW D18
Sheppard F.R. HH D18
Shoesmith J.A. PET D14
Shuttleworth J.A. CHU D18
Sia C.Y.S. CTH D6
Siddiqui S.S. LC D11
Singhal S. CAI D3
Singhal K. N D5
Sinha A. DOW D18
Slade T.A.C. CAI D3
Smart S. W D18
Smith W.P.W. JN D2
Smith R.K. M D2
Smith M. N D5
Smithies S.R. CL D15
Solly J.E. W D17
Sritharan D. M D2
Stonehouse E.M. JE D13
Sukthankar T.A. CC D1
Sularz A.K. N D5
Sur Roy A. Q D13
Sur Roy A. SE D14
Swaddiwudhipong N. Q D13
Syed A.A. PET D14
Tan L.E.W.L. F D5
Tan R.X.S. PEM D17
Tang A.Y-K. SE D14
Tasker H.E. CAI D2
Tasos E. CHU D18
Tasso de Almeida R Reis Cocco M. CL D15
Taylor D.J. CHU D18
Taylor T. W D17
Thakur V.S. CL D15
Thayyil A.S. G D9
Thiarya P.D. M D2
Thomas N. DOW D18
Thompson R.E. CHR D6
Thomson R.P. TH D13
Timimi L.J. TH D13
Toms K.R. CHR D6
Turel H.M. JE D13
Turmeau A.E. CHR D6
Uppal R.K. F D5
Utukuri M. NH D4
Uwais O. CAI D2
Venkatesh A. JN D2
Veys D. JN D2
Vykuntam S.P.V.K. G D9
Walker V.Y.F. CAI D2
Walker O.S. W D17
Wang Y. NH D15
Warren P.D. EM D7
Wilkins J.F. TH D13
Williams I.J.M. K D14
Wilson E. CAI D2
Winder M. LC D11
Wong H.C. CC D1
Wright G.C. PEM D17
Wu Y. NH D15
Xiong S. LC D11
Yakunin I. Q D13
Ying A.X. DOW D18
Yip C.H.T. DOW D13
Yogasundram H.M. NH D15
Zhan J.R. CHU D12
Zhang B.L. CHR D6
Zhang R.Y. PEM D17
Zhang J. T D16
Zhao S. CAI D2