skip to primary navigationskip to content
 

Medical student sets

January 2016

Last Name Initials College Set
Abbott J.N. TH M10
Abou El Ela Bourquin          B. W M18
Acharya T. EM M7
Ackernley W.R.T. Q M5
Ahmed J. CL M11
Ahmed F. PET M6
Akaje-Macauley L. CTH M1
Ali S.F. NH M5
Allard I.L. CC M1
Al-Mohammad A. TH M10
Anand T. PEM M16
Anderton J.R. CAI M1
Anil M. K M13
Arain Z.M. CHU M11
Ashley-Fenn W. CTH M1
Baines E. PET M6
Barnard R.L.L. G M4
Bartram A.T. Q M5
Basaj A.A. T M17
Bashir N. CAI M1
Bawa J. CHR M11
Baxter L. HH M11
Beckett R. PET M6
Bowes A.A. CTH M1
Brice J.M. F M18
Burdon H.A. CTH M6
Burn E.H. CL M11
Burrin C.E. K M13
Caines C.M. JN M7
Carslaw C.H. Q M5
Casimir-Brown R.S. NH M5
Chacko R. SID M12
Chadha A. EM M7
Chan K.T.F. CL M12
Chan S.W.K. R M3
Chan T. TH M10
Charfare Z. G M4
Chaudhry K.J. DOW M5
Chia D.T. JN M7
Chlubek M. SID M12
Chong D.T.W. ED M15
Chowdhury M.N. CC M1
Choy M.H.C. JE M2
Chu J.C-S. DOW M5
Chui A.C. NH M5
Clark E. JN M4
Clesham M. CTH M6
Coe J.J. TH M10
Conci R. CL M12
Crawford O. CHU M11
Crucefix A.L. CL M12
Cutajar J. M M5
Czink J. N M9
Daley A. K M13
Daniel S. CAI M1
Danila I.M. K M13
Dar T. CTH M6
Davidson C. K M14
Dean N. JE M2
Dhokia S. JN M4
Dobson C. LC M12
Duchenne C.M. JN M4
Duggleby W.J. JE M2
Edirappuli S.D. Q M5
Elliott N.J. PEM M16
Ergisi V.O. G M4
Ettehad D. LC M12
Fazmin I.T. CHU M11
Fernando P.R. CHU M11
Fischbacher K. CTH M6
Fitzpatrick K. JE M2
Fleming A.P.L. CAI M17
Fogg B.G. CHR M11
Fordington S. JE M12
Foster   Davies L.A. T M17
Fox R. CAI M17
Fox S. NH M4
Fox O.J.S. R M3
Fox E.M. LC M17
Fraser J.W. EM M7
Gargan K.E. F M18
Gathercole G. CAI M17
Girish M. JN M4
Glasgow J.C.N. HH M17
Glover L.T. SE M1
Goh C.Y.L. CHR M3
Goulson B. SID M10
Goyal S. SE M1
Graydon M.E.P.L. EM M7
Grimes H.L. F M18
Gug K. T M17
Gupta R. NH M4
Hamilton O. M M5
Hann K.E. N M9
Hanna N.A.E.E. DOW M5
Hartwig X.M. K M14
Harvey-Kelly L.L. CHR M3
Hatoum A. R M16
Herlekar R.D. R M16
Hilton T. W M15
Ho V.W.Q. EM M7
Holkham H.O. HH M11
Hong E.M. PET M14
Howard D. CHU M12
Huang A.Y. CL M12
Hui A.J.O. T M17
Irwin K.A. CL M11
Iwamoto-Stohl L.K. PEM M16
Jang S. DOW M8
Jones H.T. CC M1
Jones G.M. CHR M3
Jones K.A. M M3
Joshi A. EM M8
Joshi K. JN M7
Kadiyala N. DOW M8
Kejiou K.S. CHU M12
Kerrison J. W M15
Khan S.A. CAI M4
Khan Z. M M3
Khan T.S. R M16
Khokher Z.H. K M14
Kim D.H.W. EM M15
Kitchen W.R. CL M11
Koller T. W M18
Kumar G. CAI M4
Kumar K. Q M14
Kwan H. G M4
Kwasigroch M.Z. T M17
Kyriacou H. SE M1
Lachmann E.H. T M16
Lai C.D. CAI M4
Lawson J. CTH M1
Lee J. JE M12
Leibowitz M. CAI M4
Leonard S.J. EM M15
Lim J.X. G M4
Lin Z. CHR M3
Loh R.T.S. CAI M4
Lopez T.W. CC M1
Lunn E.D. CAI M4
Ly H.N. SID M10
Ma R.S.Y. R M16
Macey M.F.B. N M9
Macpherson H. HH M14
Magee J.P. T M16
Magrath C.M. CHR M3
Mahen B.J. G M9
Manley G.N. PEM M16
Mann S. CHU M12
Matcha S. M M3
Mateos   Rodriguez I. HH M14
Matson M.J.B. R M16
Mehan A.H. JN M7
Meysner O.D. JE M12
Monnickendam A.G. T M16
Moore S.D. JN M6
Morris A.D. JN M6
Muehlschlegel C. T M16
Muhammad Syafiq Baljit D.B. CAI M3
Mulcahy A.C. Q M14
Mullins W.J. DOW M8
Mushtaq M.M. SID M10
Nagappan P.G. EM M15
Nash E.J. CAI M3
Nel J.H. DOW M8
Nugent G. HH M18
Oakley S.E. EM M15
Olcott F. W M18
Overend J.S.H. TH M13
Patel M. JN M6
Pathmaraja T. F M18
Patil P. Q M14
Paxton B. JN M6
Peniket M. R M3
Penrose L. SID M10
Perkins S.G. CHR M11
Phelps E. EM M8
Philip-McKenzie Y. CL M15
Pickin S. HH M18
Pierret A.C.S. CHR M11
Pinches S.D. CHR M6
Porteous B.R. SID M10
Posa I-M. CAI M3
Potter H.E. CTH M6
Prylinska K.M. SE M1
Pygott N. PET M14
Qubaty B.M. W M15
Qureshi M. M M5
Raby-Smith W. EM M8
Rai A. G M9
Rajani S.K. CAI M3
Ranmuthu C.K.I. Q M14
Ranmuthu C.D.S. SE M14
Rao R.A.M. CTH M1
Rao A.P. SID M12
Rashid A. DOW M16
Ratnayake M. JE M12
Rehnnuma N. LC M17
Reti R.E. W M15
Riordan R. M M5
Roberts G.A.G. F M13
Robertshaw L. R M3
Rodgers N. LC M11
Romain K.A. G M9
Ross M.I. DOW M16
Rossi J. DOW M16
Rottenberg A. F M13
Rudolph L. JE M13
Russell J.C. N M9
Sahota S. LC M17
Samudrala H. CAI M2
Sanghavi S.S. SID M12
Sealey I.K. EM M8
Senanayake M. JN M2
Shahzad O. DOW M16
Shallcross O.A. JN M2
Shea J. DOW M18
Sheppard F.R. HH M18
Shoesmith J.A. PET M14
Shuttleworth J.A. CHU M18
Sia C.Y.S. CTH M6
Siddiqui S.S. LC M11
Singhal S. CAI M3
Singhal K. N M5
Sinha A. DOW M18
Slade T.A.C. CAI M3
Smart S. W M18
Smith W.P.W. JN M2
Smith R.K. M M2
Smith M. N M5
Smithies S.R. CL M15
Solly J.E. W M17
Sritharan D. M M2
Stonehouse E.M. JE M13
Sukthankar T.A. CC M1
Sularz A.K. N M5
Sumal A.S. SE M14
Sur Roy A. Q M13
Sur Roy A. SE M14
Swaddiwudhipong N. Q M13
Syed A.A. PET M14
Tan L.E.W.L. F M13
Tan R.X.S. PEM M17
Tang A.Y-K. SE M14
Tasker H.E. CAI M2
Tasos E. CHU M18
Tasso de   Almeida R Reis Cocco M. CL M15
Taylor D.J. CHU M18
Taylor T. W M17
Thakur V.S. CL M15
Thayyil A.S. G M9
Thiarya P.D. M M2
Thomas N. DOW M18
Thompson R.E. CHR M6
Thomson R.P. TH M13
Timimi L.J. TH M13
Toms K.R. CHR M6
Turel H.M. JE M13
Turmeau A.E. CHR M6
Uppal R.K. F M13
Utukuri M. NH M4
Uwais O. CAI M2
Venkatesh A. JN M2
Veys D. JN M2
Vykuntam S.P.V.K. G M9
Walker V.Y.F. CAI M2
Walker O.S. W M17
Wang Y. NH M15
Warren P.D. EM M8
Wilkins J.F. TH M13
Williams I.J.M. K M14
Wilson E. CAI M2
Winder M. LC M11
Wong H.C. CC M1
Wright G.C. PEM M17
Wu Y. NH M15
Xiong S. LC M11
Yakunin I. Q M13
Ying A.X. DOW M18
Yip C.H.T. DOW M5
Yogasundram H.M. NH M15
Zhan J.R. CHU M12
Zhang B.L. CHR M6
Zhang R.Y. PEM M17
Zhang J. T M16
Zhao S. CAI M2